Smartwatch-zegarek dla każdego sportowca

Z roku na rok coraz więcej osób postanawia zrobić coś ze swoją sylwetką i zaprzyjaźnić się z aktywnością fizyczną. Niektórzy rozpoczynają w ten sposób swoją przygodę z biegowymi ścieżkami. Przemierzają coraz to nowsze i dalej umiejscowione ścieżki. W pewnym momencie pragnąc dokładniej przyjrzeć się własnym postępom.

Dzięki nowoczesnemu zegarkowi typu smartwatch to bardzo proste. Niewielkie urządzenie zapisuje każdy krok, zestawiając je w końcowe raporty.

Co jeszcze potrafi smartwatch?

Gromadzi niezbędne dla biegacza parametry, takie jak: trasa biegu, czas, dystans, tętno sportowca, spalone kcal oraz prędkość i to zliczana w różnych odstępach czasowych.

Smartwatch został stworzony tak, aby kompatybilnie łączyć się z systemami: Android oraz IOS. I to na bazie łączności Bluetooth.

Trening z zegarkiem

Trening może odbywać się w każdych warunkach, ponieważ smartwatch jest wodoodporny. Kolejną zaletą, zwłaszcza dla biegaczy, jest niewielka waga zegarka (ok. 46 g).

Dobra wiadomość dla miłośników sportu i mody. Większość modeli może poszczycić się bardzo różnorodnym designem! Oprócz szerokiej gamy kolorystycznej, można również wybrać taki model, który do złudzenia przypomina….elegancki zegarek!

www.smoczajama.com.pl

Redakcja eurovelo10.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *