Smartwatch-zegarek dla każdego sportowca

Z roku na rok coraz więcej osób postanawia zrobić coś ze swoją sylwetką i zaprzyjaźnić się z aktywnością fizyczną. Niektórzy rozpoczynają w ten sposób swoją przygodę z biegowymi ścieżkami. Przemierzają coraz to nowsze i dalej umiejscowione ścieżki. W pewnym momencie pragnąc dokładniej przyjrzeć się własnym postępom.

Dzięki nowoczesnemu zegarkowi typu smartwatch to bardzo proste. Niewielkie urządzenie zapisuje każdy krok, zestawiając je w końcowe raporty.

Co jeszcze potrafi smartwatch?

Gromadzi niezbędne dla biegacza parametry, takie jak: trasa biegu, czas, dystans, tętno sportowca, spalone kcal oraz prędkość i to zliczana w różnych odstępach czasowych.

Smartwatch został stworzony tak, aby kompatybilnie łączyć się z systemami: Android oraz IOS. I to na bazie łączności Bluetooth.

Trening z zegarkiem

Trening może odbywać się w każdych warunkach, ponieważ smartwatch jest wodoodporny. Kolejną zaletą, zwłaszcza dla biegaczy, jest niewielka waga zegarka (ok. 46 g).

Dobra wiadomość dla miłośników sportu i mody. Większość modeli może poszczycić się bardzo różnorodnym designem! Oprócz szerokiej gamy kolorystycznej, można również wybrać taki model, który do złudzenia przypomina….elegancki zegarek!

www.smoczajama.com.pl

Redakcja eurovelo10.pl