Dobry trening z licznikiem kolarskim marki Wahoo

Jazda na rowerze zaliczana jest do najprzyjemniejszej aktywności fizycznej. Na rowerze można jeździć zarówno na zewnątrz, jak i w domu, gdy ma się do tego odpowiedni stacjonarny sprzęt sportowy. W takim treningu warto zastosować profesjonalne urządzenie, które będzie monitorowały wyniki, przyda się do tego licznik kolarski marki Wahoo. Ten znany producent elektroniki rowerowej już od kilku lat pomaga rowerzystom w osiąganiu ich celów. Monitorowanie całej aktywności z tą firmą jest bezproblemowe i przyjemne. Przydają się one szczególnie podczas trasy przeprowadzanej na zewnątrz, wbudowany w ten sprzęt czujnik GPS okazuje się niezwykle pomocny. W sklepach można odszukać cztery innowacyjne urządzenia tego rodzaju, są to: MINI, BOLT, ELEMNT, ROAM. Różnią się one przede wszystkim wielkością, wszystkie wyposażone są w prosty ekran ze zrozumiałymi dla odbiorcy informacjami o trasie.

Czym się wyróżniają?

Firma zatroszczyła się o potrzeby rowerzystów na różnym etapie przygody z kolarstwem. Na ten sprzęt mogą zdecydować się zarówno osoby, które sporadycznie wsiadają na swój rower, jak i ci sportowcy, którzy przygotowują się do ważnych dla nich zawodów kolarskich. Marka Wahoo to gwarancja jakości, mogą pracować bardzo długo na umieszczonych tam bateriach, przez co są doskonałe na długie, wielogodzinne treningi. Nie tracą zasilania także w trudnych warunkach pogodowych czy na takich terenach jak tereny górskie, w lasach, wszystkich tych miejscach, gdzie łatwo zgubić zasięg GPS. Sprzęt jest doskonałym partnerem w czasie jazdy, nie wpływa na komfort prowadzenia roweru, jest lekki i bez trudu trzyma się na przodzie jednośladu. Jego obecność to możliwość monitorowania nie tylko trasy, prędkości, ale także akcji serca, tętna.

Akcesoria dla osób kochających rowery

Brak możliwości przeprowadzenia jazdy na zewnątrz nie zwalnia zawodowego sportowca od uruchomienia swojego roweru. Z trenażerem marki Wahoo można poczuć się tak, jakby się jeździło po codziennych trasach na świeżym powietrzu. Jest to bezgłośne urządzenie, idealne do każdego pomieszczenia mieszkalnego nawet w blokach o cienkich ścianach. Jego konstrukcja jest trwała i solidna, jest to zasługa stali nierdzewnej użytej do wyprodukowania trenażera. Mogą na nim trenować osoby o różnej wadze i wzroście, sprzęt wytrzyma każdą wagę. Rewolucyjnym aspektem jest to, że ma on wbudowany symulator nachylenia, dla zawodowego sportowca jest to punkt niezwykle istotny umożliwiający na przeprowadzenie profesjonalnego treningu kolarskiego.

Redakcja eurovelo10.pl